“KARAR VERİN VE ERTELEMEYİN...”

Merhaba. Ben Diyetisyen Nur Dilara Mutlu. Marmara Üniversitesi’nde 4 yıl süren lisans eğitimimi tamamladıktan sonra aktif olarak çalışma hayatında yer aldım. Bu 4 yıllık eğitim sürecinde aynı zamanda Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tuzla Aile Sağlık Merkezi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ve Kayseri İnova Diyet Kliniği’nde staj yaparak akademik bilgilerimi pratikle buluşturma imkânı buldum.

Aktif staj sürecinde

  • Çocuklarda Kilo Alma/Kilo Verme,
  • Obezite ve Metabolik Cerrahi,
  • Yetişkinlerde Kilo Yönetimi ve Takibi,
  • Yeme Bozukluklarında Beslenme,
  • Hastalıklarda Beslenme
  • Toplu Beslenme Sistemleri
  • Kurumsal Beslenme

alanlarında çalıştım.

 Ofisimde Yüzyüze - Online Diyet ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı ile sizlerin sürdürülebilir ve yasaksız bir beslenme alışkanlığı kazanması adına hizmet vermekteyim.

Hepimiz hayatının belirli zamanlarında sağlıklı beslenme konusunu düşünmüşüzdür. Beslenme, sağlığın temeli, yapı taşlarından biri olduğundan dolayı yaşam biçimimizin ayrılmaz bir parçası olmalı.


Kendinizi iyi hissettiğiniz, sağlıklı ve ideal bir kiloda olmayı hedefliyorsunuz. Bunu gerçekleştirecek isteğe ve iradeye sahip olduğunuzun farkındayız. Sizi idealinize kavuşturacak sağlıklı beslenme ve diyet sürecinde biz her zaman, her koşulda yanınızdayız.

Bu sizinle birlikte karşılıklı yapacağımız bir “düet”. Her notasını, her ezgisini size özel hazırladığımız, sizinle birlikte söyleyeceğimiz bir şarkı.


Ben Diyetisyen Nur Dilara Mutlu olarak sağlıklı beslenme ve diyet programınızı yapmak üzere hazırım.

Misyon Ve Vizyon

Misyon
Diyetin sağlıklı bir yaşam formu için hayatımızın her anında , her yerinde olması gerektiğini benimsemek, benimsetmek. Diyeti sıkıcı bir hale gelmeden zevkle yaşama enjekte etmek.

Vizyon
Sağlıklı beslenme ilkeleri doğrultusunda bireyde beslenme bilincini oluşturmak, sağlıklı bireylerin toplumda yer edinmesini sağlamak. Fark yaratan beslenme programları ile kişilerin aç kalmadan ideal kilolalarına ulaşabilmelerini hedefliyoruz.

WhatsApp WhatsApp